Satranç NetVision

Windows 8.1 için Satranç Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma NetVision,s.r.o.
Windows 8.1 işletim sistemini kullanan tüm cihazlarınızda oynayabileceğiniz Satranç oyunu ile dünya çapında kayıtlı olan tüm oyunculara karşı heyecanlı bir oyun oynayacak ve satranç becerilerinizi de geliştirmek için mücadele edeceksiniz.

Windows 8.1 işletim sistemini kullanan tüm cihazlarınızda oynayabileceğiniz Satranç NetVision oyunu ile dünya çapında kayıtlı olan tüm oyunculara karşı heyecanlı bir oyun oynayacak ve satranç becerilerinizi de geliştirmek için mücadele edeceksiniz.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda tüm dünyadaki 600.000 kayıtlı oyunculara ya da bilgisayara karşı mücadele edebilirsiniz.ChessFriends.com uygulaması; amatör, profesyonel oyuncular ve çocuklar da dahil olmak üzere herkes için mükemmel bir araçtır. Bu uygulama sayesinde satranç bilgilerinizi geliştirebilir ve diğer oyuncuları halt etmek için tüm zekanızı da kullanabilirsiniz.

Oyun içerisindeki çeşitli zaman kontrol seçenekleri ile çok eğleneceksiniz. Oyun hesabınız sayesinde ise hangi maçları aldığınızı ve puanınız görebilecek ve kendinizi daha fazla geliştirmek için daha iyi hamleler yapmak için harekete geçeceksiniz. Ayrıca çoklu dil seçeneği ile istediğiniz dili seçerek oyunu kullanabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Satranç NetVision indir